Connect with us

Expres.life

8 грудня відбудеться сьомий Зимовий кубок Footboom — 2018

Спорт

8 грудня відбудеться сьомий Зимовий кубок Footboom — 2018

8 грудня 2018 року у Києві відбудеться традиційний, сьомий Зимовий Кубок Footboom серед читачів сайту.

Зимовий Кубок — це чергова можливість зустрітись та поспілкуватись у теплій атмосфері старих знайомих, не забуваючи й про спортивну складову – високий рівень команд-учасниць та запеклі баталії на футбольних майданчиках змушують відкласти дружнє спілкування до третього тайму та повністю зосередитись на футбольних двобоях.

Минулого року турнір зібрав у столиці України дванадцять команд, цього року кількість учасників збільшилась до чотирнадцяти. Попередня кількість заявок була ще більша – сімнадцять, але, нажаль, в трьох команд-учасниць змінились обставини, що не дозволили доїхати до Києва та долучитись до футбольного свята.

Проте, повернемось до минулорічних змагань. У грудні 2017 року перемогу в Зимовому турнірі Footboom святкувала львівська команда «Затяті», що переграла у фіналі тернопільских «Вар’ятів». В цілому ж, найчастіше Зимовий Кубок за підсумками змагань вирушав у Дніпро – по одному разу турнір вигравали дніпровські «Дніпро-UA» та DWT, двічі – об’єднана збірна Дніпра.

Матчі турніру відбудуться у критих манежах СК «Політ» за адресою: Київ, Повітрофлотський проспект, 80 (орієнтир – через дорогу від міжнародного аеропорту «Київ»).

Зветаємо увагу — грати доведеться на штучному трав’яному покритті, тому прохання грамотно підбирати взуття.

Важливо! Інформація для учасників турніру, що прибувають на залізничний вокзал: автобус до місця проведення турніру буде чекати біля Південного вокзалу о 8:30.

8 грудня відбудеться сьомий Зимовий кубок Footboom - 2018 - изображение 1

8 грудня відбудеться сьомий Зимовий кубок Footboom - 2018 - изображение 28 грудня відбудеться сьомий Зимовий кубок Footboom - 2018 - изображение 3

Формат турніру

Формат турніру передбачає:

  • на груповому етапі — два тайми по 8 хвилин;
  • на стадіях плей-офф — два тайми по 10 хвилин;
  • на майданчику: 1 голкіпер + 4 польових гравці;
  • у чвертьфінали виходять по 2 команди с кожної групи + 2 кращі команди, що заняли 3-ті місця.

Важливо! При визначенні двох кращих команд із числа зайнявших треті місця в своїх групах, будуть враховуватись очки з командами, що заняли два перших місця у групах. З метою максимально виключити можливе «набивання різниці м’ячів» з аутсайдерами груп.

За рівністю очок у підсумковій таблиці групового етапу у визначенні місць пріоритети визначаются наступним чином:

  • результат особистої зустрічі;
  • краща різниця м’ячів у всіх матчах групового етапу;
  • більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах групового етапу.

Жеребкування груп та розклад матчів

Группа А
А1: Dream team & Вар’яти (збірна)
А2: Затяті (Львів)
А3: Donetsk Footers (Донецк)
А4: Полікор (Черкаси)
А5: Затяті Old School (Львів)

Группа В
B1: Дніпро UA
B2: BraZZеrs (Мінськ)
B3: Київ
B4: Гірник (Кривий Ріг)
B5: Журналісти Footboom

Группа С
C1: Спарта (Кривий Ріг)
C2: DWT (Дніпро)
C3: Інтерпліт (Черкаси)
C4: Северинівка (Ірпінь)

Время Манеж 1 Манеж 2
09:30-09:50 A4-A5 B4-B5
09:55-10:15 A1-A2 B1-B2
10:20-10:40 C1-C2 C3-C4
10:45-11:05 A3-A4 B3-B4
11:10-11:30 A1-A5 B1-B5
11:35-11:55 C1-C3 C2-C4
12:00-12:20 A2-A3 B2-B3
12:25-12:45 A1-A4 B1-B4
12:50-13:10 C1-C4 C2-C3
13:15-13:35 A3-A5 B3-B5
13:40-14:00 A2-A4 B2-B4
14:05-14:25 A1-A3 B1-B3
14:30-14:50 A2-A5 B2-B5
15:10-15:40 1А — 3B/3C
(пріоритет 3B)
1B — 3А/3C
(пріоритет 3C)
15:45-16:15 1C — 2А 2C — 2B
16:35-17:05 1-й півфінал 2-й півфінал
17:25-17:55 Фінал
17:55-18:10 Нагородження

Груповий етап

Група А (манеж №1)
09:30-09:50. Полікор — Затяті Old School
09:55-10:15. Dream team & Вар’яти — Затяті
10:45-11:05. Donetsk Footers — Полікор
11:10-11:30. Dream team & Вар’яти — Затяті Old School
12:00-12:20. Затяті — Donetsk Footers
12:25-12:45. Dream team & Вар’яти — Полікор
13:15-13:35. Donetsk Footers — Затяті Old School
13:40-14:00. Затяті — Полікор
14:05-14:25. Dream team & Вар’яти — Donetsk Footers
14:30-14:50. Затяті — Затяті Old School

Група B (манеж №2)
09:30-09:50. Гірник — Журналісти Footboom
09:55-10:15. Дніпро UA — BraZZеrs
10:45-11:05. Київ — Гірник
11:10-11:30. Дніпро UA — Журналісти Footboom
12:00-12:20. BraZZеrs — Київ
12:25-12:45. Дніпро UA — Гірник
13:15-13:35. Київ — Журналісти Footboom
13:40-14:00. BraZZеrs — Гірник
14:05-14:25. Дніпро UA — Київ
14:30-14:50. BraZZеrs — Журналісти Footboom

Група C (манежи №1 та №2)
10:20-10:40. Спарта — DWT (манеж №1)
10:20-10:40. Інтерпліт — Северинівка (манеж №2)
11:35-11:55. Спарта — Інтерпліт (манеж №1)
11:35-11:55. DWT — Северинівка (манеж №2)
12:50-13:10. Спарта — Северинівка (манеж №1)
12:50-13:10. DWT — Інтерпліт (манеж №2)

Плей-офф

Чвертьфінали
15:10-15:40. 1А — 3B/3C (пріоритет 3B) (манеж №1)
15:10-15:40. 1B — 3А/3C (пріоритет 3C) (манеж №2)
15:45-16:15. 1C — 2А (манеж №1)
15:45-16:15. 2C — 2B (манеж №2)

Півфінали
16:35-17:05. ЧФ1 — ЧФ2 (манеж №1)
16:35-17:05. ЧФ3 — ЧФ4 (манеж №2)

Фінал
17:25-17:55

* * *

Післе спортивної складової відбудеться традиційний «третій тайм», що збере за дружнім столом близько 80-ти учасників змагань та гостей турніру.

Источник материала: Footboom.com/

Новости партнера HPiB.life

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Facebook

Популярное

To Top